Získejte zpět životní stabilitu, harmonii a vnitřní klid, i když svět kolem vás běsní

Jak udržovat svoji energetickou rovnováhu a napravit nežádoucí účinky všudypřítomného fyzického, duševního nebo emočního stresu?

Čtěte v článku níže…

3 signály vašeho těla, že potřebuje energeticky podpořit

 • Nedaří se vám soustředit se sami na sebe ve světě, který vás neustále bombarduje negativními zprávami a vaše míra stresu zůstává na vyšší hladině?
 • Vaše okolí vás vyšťavuje – máte pocit, že každý po vás něco chce, v práci frmol, rodina má požadavky… a vy už máte všeho plné kecky?
 • Chybí vám energie na to, co doopravdy chcete dělat nebo změnit ve vašem životě… chcete, děláte, ale dře to? Nechce se vám ráno a vstát z postele?

Skutečné příčiny, proč se vám nedaří

 • Máte málo energie udělat reálné změny v životě.
 • Věnujete málo času skutečně jen sami sobě.
 • Podívejte se na lidi okolo sebe a upřímně si řekněte, kdo z nich vám energii dává a kdo bere.
 • Moderní způsob života bohužel přináší mnoho stresu, přetěžování, denaturovanou stravou, jedy z prostředí a elektro-smog.
 • Naše tělo se s tím snaží vypořádat. Současné působení těchto vlivů může vést k trvalé chronické stresové reakci těla a výsledkem je chronický nedostatek energie.

Hledáte řešení, jak znovu naplno žít a cítit se plní energie?

 • Kde získat zpět ztracenou rovnováhu a energii pro běžný život? Pamatujte, že jen to, co energii má, vám jim může předat.
 • Zastavte se a udělejte si sami svou inventuru vašeho energického systému. Jak se poslední dobou cítíte?
 • Uvědomte si míru své vnitřní energie, ohodnoťte ji na stupnici od 0 do 10 bodů, máte?
 • Nemáte-li 10 bodů, co vám k tomu brání nebo chybí?
 • Odložte vše, co vám v životě již neslouží a drží vás v nízké hladině energie… zápřah, věčný boj nebo nuda.
 • Pořiďte si svého osobního energetického pomocníka, který vám bude navracet vaší vlastní energii, například přívěsek my-chi nebo diskrétnější placičku chi-body.

Energii vám navrátí osobní energetický pomocník

Kombinace chi-pro procesoru (náš originální mnohavrstvý slitek obsahující velké množství pozitivních informací), přírodního diamantu, elitního šungitu, třpytek zlata a stříbra trvale harmonizuje a vyrovnává naši energii. Proto jsou přívěsek my-chi i placička my-body vhodné ke stálému nošení na těle.

Za vývojem našich produktů stojí 30 let zkušeností a vědecké i experimentální práce. Působení přírodního diamantu na lidský energetický systém tak můžeme prokazatelně potvrdit.

V rámci výzkumu a vývoje našich produktů přivádíme dohromady odborníky různých směrů a oblastí. Náš tým spojuje jedna věc: naše povolání je poslání věnované ve prospěch člověka.

Spojením přírodního diamantu a dalších hodnotných materiálů, jako elitního šungitu, třpytek zlata a stříbra vznikají jedinečné výrobky, jako my-chi nebo chi-body.

Co říkají uživatelé

Přívěšek jsem si velmi oblíbila, dostala jsem ho jako dárek od přítele. Cítím se také klidnější ve své práci, kde je to nejen poslední dobou často hektické.

Kamila

Od té doby, co nosím na krku my-chi se cítím líp. Ať už to funguje, jak chce, důležité jsou pro mě výsledky a ty jsou veskrze pozitivní, ať už jsem často na telefonu nebo pracuji dlouho do noci na počítači.

Filip

Přívěsek dorazil děkuji…. je krásný a nosím ho stále při sobě…. funguje nad očekávání asi už ho nedám z ruky

Martina

Nevěděla jsem co přesně mohu od diamantů.. tedy těchto přírodích… očekávát, doporučila mi to kamarádka, mám už z minulosti zkušenosti příznivých účinků kamenů a šungitu a takže mi to dává smysl. Přívěsek už nosím druhý týden a jsem spokojená, líbí se mi na dotek, řekla bych dokoce že v noci líp spím.

Marta S.

Elegance nebo diskrétnost

Vyberte si svého osobního energetického pomocníka

Cena: 3.600 Kč vč. DPH / kus
Doručení a poštovné zdarma.

Všechny harmonizující součásti my-chi jsou pevně zality v přívěsku z ušlechtilé oceli a skla o průměru 30 mm a výšce 7 mm, o váze 5 gramů. Přívěsek není vodotěsný, odkládejte jej před plaváním, koupáním i sprchováním. Přívěsek dodáváme s černým koženým řemínkem. Díky velkému očku lze provléknout řetízky, hedvábnou šňůrkou se zapínáním atd.

Cena: 2.600 Kč vč. DPH / kus
Doručení a poštovné zdarma.

Dokonalá konstrukce produktu chi-body se během více než deseti let osvědčila všem svým majitelům. Kombinace chi-pro procesoru, elitního šungitu a přírodního diamantu trvale harmonizuje a vyrovnává energetickou hladinu, a proto je chi-body vhodný nejen k trvalému nošení na těle, ale i pro terapie. Je to jednoduché – stačí přiložit na tělo, vložit do kapsy nebo do záňadří.