Mistrovské dílo pro vyladění mužsko ženské energie najdete v přívěsku my-chi pro muže a ženy

Objevte pravý šperk mezi produkty chi-pro! Je to váš věrný společník, který vám pomůže vyrovnat váš energetický systém a zvládat subtilní škodlivé účinky fyzického, duševního nebo emocionálního stresu. Není divu, že je náš bestseller!

Co vám přinese přívěsek my-chi mann/frau?

Využijete váš osobní potenciál, uvedete do rovnováhy svůj život, budete mít klid a sílu.

Specializovaný a unikátní

Noste přívěsek my-chi kolem krku, dejte ho do kabelky nebo kapsy a jeho harmonizující síla bude vždy k dispozici. Díky jedinečné kombinaci procesoru chi-pro, elitního šungitu a přírodního diamantu zůstává vaše energie dlouhodobě vyvážená.

Vysoká účinnost díky vysokému obsahu karátů

Vrchol výměny informací mezi naším procesorem a vaším systémem dosáhnete díky použití 10 karátového přírodního diamantu* (standardně používáme 3 karátový). Pocítíte silné spojení!

Přírodní diamantové krystaly jsou přírodní minerály, které vznikají v zemi, obvykle v hlubokých horninových vrstvách při vysokém tlaku a teplotě. Mají hrubý, nesleštěný tvar, když jsou vytaženy z dolu. Nevypadají jako ty třpytivé diamanty, které jsou vidět ve šperkových kouscích. 

Naše přívěsky obsahují diamanty různých velikostí. Část z nich je viditelná jako krystaly na povrchu, část je uvnitř z funkčního hlediska.

Karát je jednotka hmotnosti diamantu.

Váha deseti karátů diamatů v přívěsku se skládá z přibližně 3-4 karátových diamantů na povrchu a další jsou ve formě menších krystalů uvnitř přívěsku. Součet váhy všech diamantů je 10 karátů.

my-chi pro ženy

my-chi-woman

Přívěsek my-chi frau je speciálně zaměřen na ženskou podstatu. Podporuje váš vnější vzhled a harmonizuje regulační mechanismy, jako je hormonální systém, během vašeho měsíčního cyklu.

Zažijte výhody pružné pokožky, přirozeného růstu vlasů a nehtů a vyváženého svalového růstu a ukládání tuků.

Přední strana – přírodní diamantové krystaly.
Zadní strana – stříbrné šupinky.
Průměr: 30 mm, Výška: 7 mm.
Přívěsek je vodotěsný.

6 800 Kč

my-chi pro muže

my-chi-001

Přívěsek my-chi mann byl speciálně navržen k podpoře mužského energetického systému. Integrací vybraných frekvencí a energeticky aktivních materiálů podporuje mužskost ve vašem zevnějšku a posiluje rovnováhu vašich regulačních okruhů, včetně hladiny hormonů.

Udržujte vaši svalovou hmotu, podporujte normální metabolismus tuků a přirozený růst vlasů – vše v jednom stylovém a maskulinním přívěsku!

Přední strana – přírodní diamantové krystaly.
Zadní strana – stříbrné šupinky.
Průměr: 30 mm, Výška: 7 mm.
Přívěsek je vodotěsný.

6 800 Kč

Získejte my-chi

Dokonalá kombinace prvků

S dokonalou kombinací pokročilého chi-pro procesoru, vzácného elitního šungitu a úchvatného přírodního diamantu o velikosti 10 karátů, vám přináší přívěsek my-chi trvalé řešení pro vaše energetické potřeby.

Specializované varianty pro ženy i muže

V my-chi frau a my-chi mann jsou zapracovány specializované informační složky pro ženy a pro muže. Naše produkty vycházejí z unikátní kombinace osobních praktických zkušeností a staletých znalostí přírodní medicíny, včetně alchymie a spagyrie.

Best-seller mezi produkty chi-pro

Bez ohledu na to, zda trpíte subtilními účinky elektrostatiky, fyzickým, duševním nebo emočním stresem - náš bestseller je vždy připraven vám pomoci!

Využijte osobní poradenství k produktům chi-pro

Zavolejte nám na +420 775 269 369 a rádi vám s čímkoliv poradíme.

Přívěsek my-chi