Získejte zpět životní stabilitu, harmonii a vnitřní klid, i když svět kolem vás běsní

Jak udržovat svoji energetickou rovnováhu a napravit nežádoucí účinky všudypřítomného fyzického, duševního nebo emočního stresu?

Čtěte v článku níže…

3 signály vašeho těla, že potřebuje energeticky podpořit

Skutečné příčiny, proč se vám nedaří

Hledáte řešení, jak znovu naplno žít a cítit se plní energie?

Energii vám navrátí osobní energetický pomocník

Kombinace chi-pro procesoru (náš originální mnohavrstvý slitek obsahující velké množství pozitivních informací), přírodního diamantu, elitního šungitu, třpytek zlata a stříbra trvale harmonizuje a vyrovnává naši energii. Proto jsou přívěsek my-chi i placička my-body vhodné ke stálému nošení na těle.

Za vývojem našich produktů stojí 30 let zkušeností a vědecké i experimentální práce. Působení přírodního diamantu na lidský energetický systém tak můžeme prokazatelně potvrdit.

V rámci výzkumu a vývoje našich produktů přivádíme dohromady odborníky různých směrů a oblastí. Náš tým spojuje jedna věc: naše povolání je poslání věnované ve prospěch člověka.

Spojením přírodního diamantu a dalších hodnotných materiálů, jako elitního šungitu, třpytek zlata a stříbra vznikají jedinečné výrobky, jako my-chi nebo chi-body.

Co říkají uživatelé

Přívěšek jsem si velmi oblíbila, dostala jsem ho jako dárek od přítele. Cítím se také klidnější ve své práci, kde je to nejen poslední dobou často hektické.

Kamila

 

[/et_pb_slide][et_pb_slide _builder_version=“4.6.6″ body_text_align=“left“ background_color=“rgba(0,0,0,0)“ background_enable_color=“on“ text_orientation=“center“ background_layout=“light“ custom_padding=“||30px||false|false“ global_colors_info=“{}“ sticky_transition=“on“]

Od té doby, co nosím na krku my-chi se cítím líp. Ať už to funguje, jak chce, důležité jsou pro mě výsledky a ty jsou veskrze pozitivní, ať už jsem často na telefonu nebo pracuji dlouho do noci na počítači.

Filip

[/et_pb_slide][et_pb_slide _builder_version=“4.7.7″ body_text_align=“left“ background_color=“rgba(0,0,0,0)“ background_enable_color=“on“ text_orientation=“center“ background_layout=“light“ custom_padding=“||30px||false|false“ global_colors_info=“{}“ sticky_transition=“on“]

Přívěsek dorazil děkuji…. je krásný a nosím ho stále při sobě…. funguje nad očekávání asi už ho nedám z ruky

Martina

[/et_pb_slide][et_pb_slide _builder_version=“4.7.7″ body_text_align=“left“ background_color=“rgba(0,0,0,0)“ background_enable_color=“on“ text_orientation=“center“ background_layout=“light“ custom_padding=“||30px||false|false“ global_colors_info=“{}“ sticky_transition=“on“]

Nevěděla jsem co přesně mohu od diamantů.. tedy těchto přírodích… očekávát, doporučila mi to kamarádka, mám už z minulosti zkušenosti příznivých účinků kamenů a šungitu a takže mi to dává smysl. Přívěsek už nosím druhý týden a jsem spokojená, líbí se mi na dotek, řekla bych dokoce že v noci líp spím.

Marta S.

Elegance nebo diskrétnost

Vyberte si svého osobního energetického pomocníka

Cena: 3.600 Kč vč. DPH / kus
Doručení a poštovné zdarma.

Všechny harmonizující součásti my-chi jsou pevně zality v přívěsku z ušlechtilé oceli a skla o průměru 30 mm a výšce 7 mm, o váze 5 gramů. Přívěsek není vodotěsný, odkládejte jej před plaváním, koupáním i sprchováním. Přívěsek dodáváme s černým koženým řemínkem. Díky velkému očku lze provléknout řetízky, hedvábnou šňůrkou se zapínáním atd.

Cena: 2.600 Kč vč. DPH / kus
Doručení a poštovné zdarma.

Dokonalá konstrukce produktu chi-body se během více než deseti let osvědčila všem svým majitelům. Kombinace chi-pro procesoru, elitního šungitu a přírodního diamantu trvale harmonizuje a vyrovnává energetickou hladinu, a proto je chi-body vhodný nejen k trvalému nošení na těle, ale i pro terapie. Je to jednoduché – stačí přiložit na tělo, vložit do kapsy nebo do záňadří.[/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]