VAŠE PŘIHLÁŠENÍ PROBĚHLO ÚSPĚŠNĚ

Vysílání webináře na téma

"Jak získat životní energii"

s vedoucím projektu chi-pro Uwem Vladarzem

Ve úterý 16. 5. 2023  od 19 hodin

Záznam webináře na téma

"Jak získat životní energii"

s vedoucím projektu chi-pro Uwem Vladarzem

Co vám webinář přinese

Zjistíte, proč výsledky produktů chi-pro tolik fascinují odborníky z různých oblastí, včetně fyzioterapeutů, terapeutů a lékařů. 

Tajemstvím účinku chi-pro je jedinečná kombinace technologií z různých oblastí (principy biorezonance, přírodní diamanty, terapeutické praxe odborníků před tělo, duši i psychiku). Dozvíte se…

Jak naše webináře probíhají

Kdo je Uwe Vladarz

Uwe Vladarz se začal informační energetikou zabývat z čistě praktických a osobních důvodů. Bez zjevné příčiny se zkrátka cítil na některých místech a bohužel i mezi některými lidmi špatně.

Díky projektu chi-pro pak začal vnímat vše v širších souvislostech a dostal se tak k jádru problému, který, jak se později ukázalo, netrápil zdaleka jen jeho samého.

Uwe stále s určitou fascinací pozoruje, jak principy fungování chi-pro ovlivňují osobní vnímání, ovzduší v místnostech, atmosféru v rodinách, týmech a mnoho jiných oblastí.

Je přesvědčen, že čím více lidí bude této technologie využívat, tím silnější bude její účinek. Jeho misí je tedy dobře vést a koordinovat projekt chi-pro a představit jej široké veřejnosti, protože užitek může přinést doslova všude.

Vše v českém jazyce

Webinář s naším hostem z Německa bude simultánně překládám do češtiny překladatelkou s letitou praxí v oboru Mgr. Janou Vladarzovou. Můžete plně využít také vaše otázky a odpovědi přímo s naším hostem.

Kdo webinář pořádá

Jsme tým chi-pro a přinášíme vám zajímavé webináře na témata u oblasti vlivu přírodní energie na naše lidské tělo s ohledem na zdraví a regeneraci. Vždy zveme jen hosty a odborníky s bohatou a mnohaletou praxí. 

Všechna práva vyhrazena. Gaudus s.r.o., Haštalská 1072/6, Staré Město, 110 00 Praha. 
Uwe Vladarz, telefon: +420 775 269 369, email: info@chi-pro.cz