Přihlaste se zdarma na webinář na téma

"Teslova technologie a její přínos pro naše zdraví"

s odborným hostem Dirkem Schütze s 20 letou praxí

Ve středu X. 5. 2022 od 19 hodin

Co vám webinář přinese

Osobně se setkáte s naším hostem Dirkem Schütze – odborníkem, který se 20 let zabývá vlivem krystalů na schopnosti regenerace lidského organismu 

Jak naše webináře probíhají

Kdo je Dirk Schütze

Dirk již přes 20 let pracuje s přírodními diamanty a přinese vám své zajímavé objevy a přínosy jejich unikátních vlastností.

Díky vzdělání v klasickém přírodním léčitelství a TCM svou práci zaštítil mottem: „Nebojovat proti nemoci, ale znovu nastolit zdraví.“ Klasické přírodní léčitelství proto zahrnuje množství nejrůznějších opatření, která mají odstranit rušivé faktory, jež negativně ovlivňují lidský samouzdravující systém. Zaměřuje se proto nejen na hmotné, ale také na jemnohmotné energetické možnosti a opatření. 

Vše v českém jazyce

Webinář s naším hostem z Německa bude simultánně překládám do češtiny překladatelkou s letitou praxí v oboru Mgr. Janou Vladarzovou. Můžete plně využít také vaše otázky a odpovědi přímo s naším hostem.

Kdo webinář pořádá

Jsme tým chi-pro a přinášíme vám zajímavé webináře na témata u oblasti vlivu přírodní energie na naše lidské tělo s ohledem na zdraví a regeneraci. Vždy zveme jen hosty a odborníky s bohatou a mnohaletou praxí. 

Přihlaste se zdarma na webinář, počet míst je omezen kapacitou

Všechna práva vyhrazena. Gaudus s.r.o., Haštalská 1072/6, Staré Město, 110 00 Praha. 
Uwe Vladarz, telefon: +420 775 269 369, email: info@chi-pro.cz