Vysílání webináře na téma

"Základní principy, přínosy a funkce biorezonance"

s odborným hostem Karlheinzem Sauerem

V neděli 12. 6. 2022 od 20 hodin

Než bude vysílání…

můžete se seznámit s naší technologií chi-pro, která rovněž používá principy biorezonance pro harmonizaci organismu a životního prostoru

Co vám webinář přinese

Osobně se setkáte s naším hostem Karlheinzem Sauerem – odborníkem na biorezonanční terapii a své znalosti již léta předává na četných školeních, seminářích, workshopech a pokročilých školeních.

Jak naše webináře probíhají

Kdo je Karlheinz Sauer

Karlheinz Sauer je vystudovaný praktický lékař (z němčiny „Heilpraktiker“) a psychologický poradce. Od roku 1995 se spolu s manželkou Birgit Sauer intenzivně věnuje tématům biorezonance, NLP (neuro-lingvistické programování), kineziologie a terapie barvami. V roce 2007 společně s Heinzem Röslmeierem vyvinuli biorezonanční přístroj „Bioresonance 3000“. Karlheinz Sauer je odborníkem na biorezonanční terapii a své znalosti již léta předává na četných školeních, seminářích, workshopech a pokročilých školeních.

Vše v českém jazyce

Webinář s naším hostem z Německa bude simultánně překládám do češtiny překladatelkou s letitou praxí v oboru Mgr. Janou Vladarzovou. Můžete plně využít také vaše otázky a odpovědi přímo s naším hostem.

Kdo webinář pořádá

Jsme tým chi-pro a přinášíme vám zajímavé webináře na témata u oblasti vlivu přírodní energie na naše lidské tělo s ohledem na zdraví a regeneraci. Vždy zveme jen hosty a odborníky s bohatou a mnohaletou praxí. 

Všechna práva vyhrazena. Gaudus s.r.o., Haštalská 1072/6, Staré Město, 110 00 Praha. 
Uwe Vladarz, telefon: +420 775 269 369, email: info@chi-pro.cz