Přihlaste se zdarma na webinář na téma

"Jak využít světla a spektra barev pro aktivaci přirozené energie těla"

s odborným hostem Dirkem Schütze s 20 letou praxí

V úterý 1. 11. 2022 od 19 hodin

Co vám webinář přinese

Osobně se setkáte s naším hostem Dirkem Schütze – odborníkem, který se 20 let zabývá vlivem světla na zdraví lidského organismu

Jak naše webináře probíhají

Žijte lépe s dobrým světlem – význam světla pro člověka

Světlo je životně důležité a umožňuje mnohem víc než jen dobré vidění. Ovlivňuje buňky lidského těla, produkci hormonů, výkonnost a pohodu. Světlo dodává lidskému tělu energii stejným způsobem, jakým může zásobovat energii budovou.

Jasné světlo ráno, zatažená obloha krátce před dešťovou přeháňkou, soumrak večer, třpytivý oranžový západ slunce: Lidé se během celého svého vývoje přizpůsobili dynamice přirozeného denního světla s měnícími se úrovněmi jasu a proměnlivými barvami světla. Světlo synchronizuje náš organismus s prostředím.

A přesto se stále více vzdalujeme od světla – stále více se stahujeme, někdy i dobrovolně, do našich bytů a domů. Umělé osvětlení, které se nutně používá v interiéru, je obvykle normou vyhovující a dostatečně jasné ve vztahu k izolovanému pozorování zraku – naše umělé osvětlení často postrádá dynamiku a biologický účinek denního světla. Příroda jasně specifikuje faktory pro biologicky účinné světlo – naše denní světlo je jediným a konečným modelem.

Kdo je Dirk Schütze

Dirk již přes 20 let pracuje se světlem a jeho účinky na lidské tělo a zdraví

Díky vzdělání v klasickém přírodním léčitelství a TCM svou práci zaštítil mottem: „Nebojovat proti nemoci, ale znovu nastolit zdraví.“ Klasické přírodní léčitelství proto zahrnuje množství nejrůznějších opatření, která mají odstranit rušivé faktory, jež negativně ovlivňují lidský samouzdravující systém. Zaměřuje se proto nejen na hmotné, ale také na jemnohmotné energetické možnosti a opatření. 

Vše v českém jazyce

Webinář s naším hostem z Německa bude simultánně překládám do češtiny překladatelkou s letitou praxí v oboru Mgr. Janou Vladarzovou. Můžete plně využít také vaše otázky a odpovědi přímo s naším hostem.

Kdo webinář pořádá

Jsme tým chi-pro a přinášíme vám zajímavé webináře na témata u oblasti vlivu přírodní energie na naše lidské tělo s ohledem na zdraví a regeneraci. Vždy zveme jen hosty a odborníky s bohatou a mnohaletou praxí. 

Přihlaste se zdarma na webinář, počet míst je omezen kapacitou

Všechna práva vyhrazena. Gaudus s.r.o., Haštalská 1072/6, Staré Město, 110 00 Praha. 
Uwe Vladarz, telefon: +420 775 269 369, email: info@chi-pro.cz