Jste úspěšně přihlášení na vysílání webináře na téma

"Jak využít světla a spektra barev pro aktivaci přirozené energie těla"​

s odborným hostem Dirkem Schütze s 20 letou praxí

Ve úterý 1. 11. 2022  od 19 hodin

Kupon sleva 10% do 3.11.2022 --- dirk10 ---

Než bude vysílání…

můžete se seznámit s naší technologií chi-pro, která rovněž používá principy biorezonance pro harmonizaci organismu a životního prostoru

Co vám webinář přinese

Osobně se setkáte s naším hostem Dirkem Schütze – odborníkem, který se 20 let zabývá vlivem světla na zdraví lidského organismu

Jak naše webináře probíhají

Kdo je Dirk Schütze

Dirk již přes 20 let pracuje se světlem a jeho účinky na lidské tělo a zdraví

Díky vzdělání v klasickém přírodním léčitelství a TCM svou práci zaštítil mottem: „Nebojovat proti nemoci, ale znovu nastolit zdraví.“ Klasické přírodní léčitelství proto zahrnuje množství nejrůznějších opatření, která mají odstranit rušivé faktory, jež negativně ovlivňují lidský samouzdravující systém. Zaměřuje se proto nejen na hmotné, ale také na jemnohmotné energetické možnosti a opatření. 

Vše v českém jazyce

Webinář s naším hostem z Německa bude simultánně překládám do češtiny překladatelkou s letitou praxí v oboru Mgr. Janou Vladarzovou. Můžete plně využít také vaše otázky a odpovědi přímo s naším hostem.

Kdo webinář pořádá

Jsme tým chi-pro a přinášíme vám zajímavé webináře na témata u oblasti vlivu přírodní energie na naše lidské tělo s ohledem na zdraví a regeneraci. Vždy zveme jen hosty a odborníky s bohatou a mnohaletou praxí. 

Všechna práva vyhrazena. Gaudus s.r.o., Haštalská 1072/6, Staré Město, 110 00 Praha. 
Uwe Vladarz, telefon: +420 775 269 369, email: info@chi-pro.cz