Záznam webináře na téma

"Kdo chce být zdravý - musí jednat"

s Mgr. Janou Vladarzovou

Slevový kupon: „JANA10“ (platný do 4.6.2023)

Co vám webinář přinese

Zjistíte:

Kdo je Mgr. Jana Vladarzová

Jana se zabývá osobním koučinkem aktivace samouzdravujících sil, třídimenzionálním rovnáním páteře, ale také regresní terapií a epigenetikou. 

V roce 1998 se v Německu seznámila s Josefem Schweinbergerem, který se již 35 let věnuje tzv. „léčení nového věku“. To spočívá v aktivaci sil v lidském těle tak, aby se mohlo začít samo regenerovat. Josef Schweinberger je jejím mentorem a posledních 8 let Janě své učení a praktickou práci osobně předává.

Ve své praxi aktivně využívá chi-pro a má letité pozitivní a osvědčené zkušenosti s principy fungování chi-pro v rámci vlastních terapií, které celý proces výrazně zrychlují, usnadňují a zefektivňují. 

Pracujete na sobě a chcete mít při sobě zkušeného průvodce? Využijte komplexní program, během kterého vás budu po dobu tří až šesti měsíců provázet vaším celostním procesem uzdravení. Rezervujte si 20 minutové vzájemné seznámení, představení se a projednání vašich obtíží a záměrů. Toto úvodní sezení je zdarma a probíhá online přes video hovor. Stačí se rezervovat…

Kdo webinář pořádá

Jsme tým chi-pro a přinášíme vám zajímavé webináře na témata u oblasti vlivu přírodní energie na naše lidské tělo s ohledem na zdraví a regeneraci. Vždy zveme jen hosty a odborníky s bohatou a mnohaletou praxí. 

Všechna práva vyhrazena. Gaudus s.r.o., Haštalská 1072/6, Staré Město, 110 00 Praha. 
Uwe Vladarz, telefon: +420 775 269 369, email: info@chi-pro.cz